GETMI.CZ na Firmy.cz

Mereo Termostatická podomítková tlačítková baterie - 2-cestná - hranatý kryt

Mereo Termostatická podomítková tlačítková baterie - 2-cestná - hranatý kryt Mereo Termostatická podomítková tlačítková baterie - 2-cestná - hranatý kryt Mereo Termostatická podomítková tlačítková baterie - 2-cestná - hranatý kryt Mereo Termostatická podomítková tlačítková baterie - 2-cestná - hranatý kryt +1

Mereo Termostatická podomítková tlačítková baterie - 2-cestná - hranatý kryt

Termostatická podomítková tlačítková baterie - 2-cestná - hranatý kryt

Výrobce: Mereo Kód: CB60106TC Záruka: 5 let

Skladem 1 ks (Odesíláme zítra)
6 200 Kč 5 123,97 Kč bez DPH 6 889 Kč 5 693,39 Kč bez DPH 6 889 Kč 5 693,40 Kč bez DPH
Zde výhodněji o 10%
Speciálně navržená kolekce termostatických baterií. Jejich unikátnost spočívá především v možnosti nastavení si přesné teploty výstupní vody, která se nemění ani při přerušení sprchování. Tím šetří nejen vodu, ale i enegie a náklady na ohřev. Teplotu vody lze nastavit bez jakýchkoliv překážek až do 38 ̊C. Pro nastavení vyšší teploty je nutné zmáčknout pojistku, která nedovolí dětem zvýšit teplotu vody a chrání je tak před opařením. Výhodou je také nízká hlučnost a kartuše s dlouhou životností. V baterii je nastavený maximální průtok vody, bez možnosti další regulace.

Dvoucestná varianta (přepínání dvou poloh tlačítkem) je určena do sprchových koutů s ruční a hlavovou sprchou nebo k vaně s napouštěním přepadem a možnosti sprchování.
- garantovaná záruka 5 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Barva Chrom
Typ Podomítková
Varianta dvoucestná
Ovládání baterie Tlačítková
Materiál pro eshop Pochromovaná mosaz/nerez/plast