GETMI.CZ na Firmy.cz
Náš tip

Mereo Sprchový set: Termostatická nástěnná vanová baterie, ruční a talířová sprcha a hadice

Mereo Sprchový set: Termostatická nástěnná vanová baterie, ruční a talířová sprcha a hadice Mereo Sprchový set: Termostatická nástěnná vanová baterie, ruční a talířová sprcha a hadice Mereo Sprchový set: Termostatická nástěnná vanová baterie, ruční a talířová sprcha a hadice Mereo Sprchový set: Termostatická nástěnná vanová baterie, ruční a talířová sprcha a hadice +3
Náš tip

Mereo Sprchový set: Termostatická nástěnná vanová baterie, ruční a talířová sprcha a hadice

Termostatická nástěnná vanová baterie s tyčí, se sprchovou soupravou, hadicí 150 cm, ruční a talířovou sprchou 240x240, chrom

Výrobce: Mereo Kód: CB60101TSL Záruka: 2 roky

Skladem (Odesíláme 22.07.2024)
4 049 Kč 3 346,28 Kč bez DPH 4 499 Kč 3 718,18 Kč bez DPH 4 499 Kč 3 718,20 Kč bez DPH
Zde výhodněji o 10%
Speciálně navržená kolekce termostatických baterií. Jejich unikátnost spočívá především v možnosti nastavení si přesné teploty výstupní vody, která se nemění ani při přerušení sprchování. Tím šetří nejen vodu, ale i enegie a náklady na ohřev. Teplotu vody lze nastavit bez jakýchkoliv překážek až do 38 ̊C. Pro nastavení vyšší teploty je nutné zmáčknout pojistku, která nedovolí dětem zvýšit teplotu vody a chrání je tak před opařením. Výhodou je také nízká hlučnost a kartuše s dlouhou životností.

- 5 let záruka na baterii
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR

Talířová hlavová sprcha o rozměru 240x240 mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Součástí je také výkyvný kloub.

Třípolohová ruční sprchová hlavice se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Sprcha je osazena standardním závitem 1/2" pro připojení na sprchovou hadici.

Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- ruční sprcha: spray, masáž, spray & masáž
- water saver: systém pro úsporu vody při sprchování
- talířová sprcha: spray
Barva Chrom
Typ Sprchový set
Provedení S termostatickou
Rozteč 150 mm
Design Oblý
Ovládání baterie Termostatická
Materiál pro eshop Pochromovaná mosaz/nerez/plast
Typ držáku S kombinovanou tyčí