GETMI.CZ na Firmy.cz

100 USI víceúčelový čistič a odmašťovač, 1 litr

100 USI víceúčelový čistič a odmašťovač, 1 litr

100 USI je super silné odmašťovadlo s nespočetnými možnými aplikacemi.

Výrobce: FAREN s.r.o. Kód: FA9

Skladem (Odesíláme 15.07.2024)
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
100 USI je nejúčinnější a profesionální odpověď na problémy čištění, pro auta, domácnosti, odpočinkové aktivity, čluny, camping, průmysl, zpracování potravin. Nahrazuje řadu produktů, protože je víceúčelový: může být použit pro mnoho čistících operací s normálním i se silným znečištěním. Nenapadá kovy, plasty ani žádné další povrchy. Zaručuje perfektní čištění bez potřeby namáhavé manuální práce. Nenapadá hliník ani jeho slitiny, když se používá ve správném ředění.
JAK
Tento produkt může být použit čistý pro odstranění silných znečištění (jako jsou motory), nebo naředěný (až na 5% roztok) ve vodě pro každodenní použití. 100 USI je velmi účinný jako odmašťovadlo používané ve vysokotlakých myčkách a to jak s horkou, tak studenou vodou při naředění na 1%. Je rovněž ideální pro podlahové mycí stroje se zpětným odsáváním. Doporučené ředění je uvedeno v tabulce.

KDE
Automobily
čištění motoru, čalounění, textilií, kol, karosérie, včetně použití ve vysokotlakých myčkách, zvlášť dobře je účinný pro odstranění nalepeného hmyzu z nárazníků a reflektorů.
Průmysl
čištění a odmašťování strojů, nástrojů, dílenských podlah a pracovních povrchů, odmašťování železných dílů a dílů ze slitin, čištění zemních strojů a mechanismů, apod.
Domácnosti
čištění okenních rolet, radiátorů, dlaždic, podlah, obkladů stěn, grilů, trub, rožňů, zahradního nábytku, sekaček trávy, zámkové dlažby, skla, plexiskla, apod.
Kempování
čištění karavanů, obytných přívěsů, grilů, rožňů, toalet atd.
Hobby
motocykly, bicykly, jachting, sekačky trávy, zahradní nářadí
Zpracování potravin
čištění pracovních povrchů, jídelního náčiní a nádobí, skříní, podlah, toalet atd.
Úklidové firmy
Mytí podlah a veškerých omyvatelných povrchů
Podlahové mycí stroje se zpětným odsáváním